Tema Park Ödeme Sistemleri

Tema Park Ödeme Sistemleri Biletli ve kartlı ödeme sistemleri modüller yapısı ile tek merkezden kontrol edilebilmektedir. Tema Park ödeme sistemleri tema park , akvaryum, aqua park, müze ve ören yerleri  gibi alanlarda Biletli ve kartlı ödeme sistemlerinin tek bir sistem üzerinden yönetilebilme imkanı sağlar. Ana girişlerde, turnikeli ve turnikesiz Qr  kod ve Line barkodlu biletli geçiş…

Devamı

Yemekhane Kontrol Sistemleri

Yemekhane Yönetim Yazılımı, bir işletme, fabrika, kurum ya da kuruluşta personel ve ziyaretçiler için yemek hizmeti yönetimi güvenilir ve hızlı bir şekilde sağlayan programdır.

Devamı

Sinema Bilet Otomasyon Programı

Sinema Biletleme Yazılımı, sinemalarda seans, salon, koltuk, koltuk tipi, film, ücret tipi gibi seçimleri yaparak bilet basımına olanak tanıyan ve raporlama yapabilen, çoklu dil seçeneğine sahip bir programdır.

Devamı

Yazılım Geliştirme

Barkodes yazılım ekibi ile firmalara özel protokoller ile yazılım geliştirme hizmeti sunmaktadır. Yazılım Geliştirme, fizibilite çalışması, süreç analizi, uyarlama ve entegrasyon adımlarından oluşan, işletmelerin ihtiyaçlarının belirlenmesi, projelendirme, sistem mimarisinin tasarlanması, kodlama, entegrasyon ve test aşamalarının içermektedir.

 

Puantaj Hesaplama ve İşçi Giriş Çıkış Sistemleri Yazılım Geliştirme talepleriniz için arayın.

Entegrasyon

Entegrasyon ile ihtiyaç ve beklentileri birbirinden farklı olan çok sayıda departmanın, aynı bilgi sistemi teknolojisi içinde bir araya getirilmesi ve aynı bilgi tabanını paylaşması sağlanmaktadır. Entegrasyon, PDKS yazılımlarının SQL ve ORACLE ile konuşarak tüm ERP/MRP sistemleriyle birlikte çalışması gibi çözümleri içermektedir.

ZİYARETÇİ KONTROL SİSTEMLERİ

Ziyaretçi Kontrol Sistemi

Ziyaretçi Kontrol Sistemi, güvenliğin diğer ayağı olan araç, ürün, evrak ve ziyaretçi giriş çıkışının da takip edilmesine olanak tanımaktadır.

Devamı

Stadyum Kontrol Sistemi

Stadyum Geçiş Sistemi 6222 sayılı Sporda Şiddet Ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun’a uygun olarak tasarlanmıştır. Stadyum geçiş sistemi ile yetkisiz geçiş denemeleri anında tespit edilebilmektedir. Kara liste uygulaması, gruplandırma gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca basılı biletlerin de sisteme dahil edilmesine olanak tanıyan sistem, hangi biletin hangi giriş noktasından geçiş yapabileceği gibi kontrollerinin de gerçekleştirilmesini sağlar. Stadyum…

Devamı
Geçiş Kontrol Programı Sistemi okuyucularını yöneten yazılımdır.

Geçiş Kontrol Programı

Geçiş Kontrol Programı Biyometrik sistem okuyucularını ( parmak izi okuma ve yüz tanıma ), kartlı geçiş sistemleri ( rfid kart okuyucu ) ve panelli sistem okuyucularının yönetimini sağlayan programdır.  Geçiş kontrol programı kontrollü geçişin sağlanması istenen bölgelere kurulan turnikeler, parmak izi okuyucular, yüz tanıma sistemleri ve kartlı geçiş sistemleri için özel olarak tasarlanmış cihaz yönetim…

Devamı