Barkodes’in özel tasarımı olan BR Tablet, iKiosk, cKiosk ve dKiosk olarak modellendirilmiştir. Genel olarak çeşitli sistemlerin belli noktalarında konumlandırılmak üzere tasarlanmış BR Tablet, sisteme ait bilgilerin kolayca görüntülenmesini sağlarken, işletme personelinin çeşitli işlemleri gerçekleştirmesini sağlar.

Personel Devam Kontrol Sistemi

iKiosk Personel Devam Kontrol Sistemi

Personel Devam Kontrol Sistemi’ nin tamamlayıcı bir öğesi olan iKiosk, işletme içerisindeki personelin iKiosk’u kullanarak yöneticisinden izin talep edebilmesi, günlük giriş-çıkış hareketlerini görüntüleyebilmesi gibi işlemleri yapmasına olanak tanır.

Devamı
Yemekhane Otomasyon Sistemi

cKiosk Yemekhane Otomasyon Sistemi

cKiosk, işletme içerisindeki personelin cKiosk’u kullanarak yemekhanede sunulan seçenekler arasından bir sonraki günün öğününü seçebilmesi gibi işlemleri yapmasına olanak tanır. Ayrıca cKiosk içinde bulunan kamera ile kart okutulduğunda otomatik fotoğraf çekme özelliğine sahiptir.

Devamı
Afet anında toplanma merkezinde işletme içerisinde anlık kimlerin kaldığını tespit edebileceğiniz toplanma merkezi kontrol sistemleridir.

dKiosk Afet Yoklama Sistemi

Afet Yoklama Sistemi’nin temel donanımı olan dKiosk, afet durumunda içeride ve dışarıda bulunan personele ait bilgilerin görüntülenmesi, herhangi bir personelin son geçiş yaptığı noktanın belirlenmesi, gibi işlemlerin yapılmasına olanak tanır.

Devamı