Parmak izi nedir?

Parmağınızın her hangi bir alanda bıraktığı ize parmak izi denir. Parmak izi bilindiği gibi benzersizdir. Teknolojinin gelişmesi ile parmak izi okuma ve tanıma sistemleri yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Parmak izi eşleştirmesi suçlu tespitinde eskiden beri kullanılan yaygın bir yöntemdir.

Parmak izi okuyucu fiyatları neden değişken? Aynı parmak izi okuyucu fiyatı işletmeden işletmeye neden farklılık gösteriyor? Benzer parmak izi ürünleri neden farklı kasalarda. Teknoloji mi farklı yoksa kaliteden dolayı mı fark var? Parmak izi bilginiz güvende mi?

Neden BioPASS Parmak izi Okuma ve Tanıma Sistemini tercih etmelisiniz?

 • Parmak izi okuyucunuzu istediğiniz gibi yönetebiliyor musunuz?
 • Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinde şubeleriniz var? Hangi il ve ilçede olursanız olun parmak cihazının sizi tanımasını ister misiniz? Üstelik tüm bunları parmak izi bilginizi vermeden yapmak ister misiniz?
 • Kart üzerinden hem parmak izi okuma ve doğrulama hemde antipass-back (giriş yapmadan çıkış yapamama ) yapmak ister misiniz?
 • Parmak izi okuyucunuz online çalışıyor mu?
 • Parmak izi sisteminiz offline çalışıyor mu?
 • Parmak izi okuyucunuz online çalışırken hat koptuğunda offline çalışıyor mu?
 • Parmak izi okuma cihazı ile izinli personelin işletmeye girişini kontrol edebiliyor musunuz?
 • Parmak izi okuma sistemi ile vardiyasında olmayan personelin işletmenize girişini kısıtlayabiliyor musunuz?
 • Parmak izi okuyucunuz ile yemekhane de öğün hak tanımı yapabiliyor musunuz?
 • Parmak izi okuyucunuz ile en zor kış şartlarında bile bekleme yapmadan okuma yapabiliyor musunuz?
 • Parmak izi okuyucu yedek parça desteği alabiliyor musunuz?
 • Parmak izi bilginiz ne kadar güvende bunu biliyor musunuz?

bu ve daha bir çok özellik Yerli ve Milli BioPASS Parmak izi Okuma ve Tanıma sistemleri özelleri ile siz müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Benzerlerinden daima ileri seviyede olan parmak izi okuma ve tanıma sistemlerimiz ile şifreli, kartlı, parmak izi okutarak giriş çıkış işlemi yapılabilmektedir.

BioPASS Time Parmak izi Okuyucu

Parmak izi Okuyucu Türkiye’ de ilk ve tek yerli üretim Parmak izi Okuyucu Sistemi. Dokunmatik tuş takımı ile aşınma yapmaz ve uzun kullanım ömrüne sahiptir. Parmak izi Okuyucu Geniş TFT ekranı ile her türlü bilgi mesajını görebilirsiniz. Hassas ve Kaliteli Parmak izi okuma sensörü ile hızlı ve doğru parmak izi doğrulaması, veri güvenliği için ayrılan yedek hafıza, uygulanacağı ortamda ki ısı değişimlerinin kayıt altında tutulması, sınırsız yedek parça garantisi. Sadece Offline ya da Sadece Online çalışarak parmak izi okuma sonrası verinin anlık PC ye aktarılması. Şık ve Ergonomik yapısı ile her türlü ortama uygulanabilir. Parmak izi okuma ile parmak izi kapı kilidi, turnike geçiş kontrol sistemleri, asansör çağırma ve asansör kat yetkilendirme, forklif çalıştırma vb. güvenli geçiş ve alanları oluşturarak giriş – çıkışları kontrol altında tutabilirsiniz. Parmak izi ile yapılan bilgileri ister geçiş kontrol programı ile isterseniz PDKS Programı ile değerlendirerek raporlayabilir ve personelin puantaj hesaplaması için kullanabilirsiniz. Bu ve daha fazlası BioPASS Time Parmak izi Okuyucu özelliklerinde bulunmaktadır.
Akıllı ve Yönetilebilir Teknoloji Üreticisi. Özel Projeleriniz için Hemen Arayın. 0 216 442 20 62

 

BioPASS Pro Parmak izi Okuyucu

BioPASS Pro Parmak Okuyucu Türkiye’ de ilk ve tek yerli üretim Parmak Okuma Sistemi özelliğine sahiptir. Dokunmatik tuş takımı ile aşınma yapmaz ve uzun kullanım ömrüne sahiptir. Geniş TFT ekranı ile her türlü bilgi mesajını görebilirsiniz. Hassas ve Kaliteli Parmak izi sensörü ile hızlı ve doğru parmak doğrulaması, veri güvenliği için ayrılan yedek hafıza, uygulanacağı ortamda ki ısı değişimlerinin kayıt altında tutulması, sınırsız yedek parça garantisi. Online çalışırken Offline düştüğü anda da Parmak izi okuma özelliğine sahiptir. Şık ve Ergonomik yapısı ile her türlü ortama uygulanabilir. Parmak okuyucu ile kapı kilidi, turnike geçiş sistemleri, asansör çağırma ve asansör kat yetkilendirme, forklif çalıştırma vb. güvenli geçiş ve alanları oluşturarak giriş – çıkışları kontrol altında tutabilirsiniz. Parmak izi ile yapılan bilgileri ister geçiş kontrol programı ile isterseniz PDKS Sistem Programı ile değerlendirerek raporlayabilir ve personelin puantaj hesaplaması için kullanabilirsiniz. Bu ve daha fazlası BioPASS Pro Parmak Okuyucu özelliklerinde bulunmaktadır.
Akıllı ve Yönetilebilir Teknoloji Üreticisi. Özel Projeleriniz için Hemen Arayın. 0 216 442 20 62

BioPASS Smart Parmak izi Okuyucu

BioPASS Smart Parmak izi Sistemi Türkiye’ de ilk ve tek yerli üretim kart üzerinden Parmak izi Okuma ve Doğrulama Sistemi. Dokunmatik tuş takımı ile aşınma yapmaz ve uzun kullanım ömrüne sahiptir. Geniş TFT ekranı ile her türlü bilgi mesajını görebilirsiniz. Hassas ve Kaliteli Parmak izi sensörü ile hızlı ve doğru parmak doğrulaması, veri güvenliği için ayrılan yedek hafıza, uygulanacağı ortamda ki ısı değişimlerinin kayıt altında tutulması, sınırsız yedek parça garantisi. Online ya da Parmak okuma özelliğine sahiptir. Şık ve Ergonomik yapısı ile her türlü ortama uygulanabilir. Parmak okuma sistemi ile kapı kilidi, turnike geçiş sistemleri, asansör çağırma ve asansör kat yetkilendirme, forklif çalıştırma vb. güvenli geçiş ve alanları oluşturarak giriş – çıkışları kontrol altında tutabilirsiniz. Parmak izi okutarak oluşan giriş çıkış bilgilerini ister geçiş kontrol programı ile isterseniz PDKS Sistem Programı ile değerlendirerek raporlayabilir ve personelin puantaj hesaplaması için kullanabilirsiniz. Bu ve daha fazlası BioPASS Smart Parmak izi Sistemleri cihaz özelliklerinde bulunmaktadır.
Akıllı ve Yönetilebilir Teknoloji Üreticisi. Özel Projeleriniz için Hemen Arayın. 0 216 442 20 62

Türkiyenin 81 iline 4 saat içerisinde yerinde servis

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik,

Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan,

Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir,

Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa,

Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop,

Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt,

Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce.