Personel Devam Kontrol Sistemleri Cihazı

CEZERi Time Personel Devam Kontrol Sistemleri

Personel Devam Kontrol Sistemlerinin donamım ayağı oluşturan Cezeri Time Attendance Kart Okuyucu, Mifare, Proximity ve HID model seçeneklerine sahiptir. Cezeri Time Attendace Kart Okuyucu, Personel-CI ve PDKS Soft yazılımlarımız ile kullanılabileceği gibi çeşitli 3.parti yazılımlarla da (insan kaynakları yazılımları) entegrasyonu sağlayabilmektedir.

Devamı
Personel Devam Kontrol Sistemi

CEZERi SMART Access Kart Okuyucu

Cezeri Smart Access Kart Okuyucu ile kapı grupları oluşturulabilir ve yetkilendirme verilebilmektedir. Hak tanımlarına göre bir noktadan, farklı saat aralıklarında, bir veya birkaç grubun, bir ya da birden fazla geçişi sağlanabilmektedir. Online, Offline ve Online-Offline modda karta veri yazarak anti-pass back yapabilen Cezeri Smart Access Kart Okuyucu, rfBio Geçiş Kontrol yazılımımız ile kullanılabileceği çeşitli 3.parti yazılımlarla da (insan kaynakları yazılımları) entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Devamı
Kartlı Geçiş Sistemleri

CEZERi PRO Access Kart Okuyucu

Mifare, Proximity ve HID model seçeneklerine sahip Cezeri Pro Access Kart Okuyucu ile kapı grupları oluşturabilir ve yetkilendirme yapılabilmektedir. Cezeri Pro Access Kart Okuyucu, Online, Offline ve Online-Offline modda çalışabilir. Ayrıca Cezeri Pro Access Kart Okuyucu, Online modda çalışırken anti-pass back yapma özelliğine sahiptir. Cezeri Pro Access Kart Okuyucu, rfBio Geçiş Kontrol yazılımımız ile kullanılabileceği gibi çeşitli 3. parti yazılımlarla da (insan kaynakları yazılımları) entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Devamı