Mifare Kart Okuyucu

TT FSM Smart Mifare Kart Okuyucu

İşletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen TT FSM Smart Access Kart Okuyucu ile kapı grupları oluşturabilir ve yetkilendirme verilebilmektedir. Hak tanımlarına göre bir noktadan,farklı saat aralıklarında, bir veya birkaç grubun, bir ya da birden fazla geçişi sağlanabilmektedir. Online, Offline ve Online-Offline modda karta veri yazarak anti-pass back yapabilen TT FSM Smart Access Kart Okuyucu, rfBio Geçiş Kontrol yazılımımız ile kullanılabileceği gibi çeşitli 3.parti yazılımlarla da (insan kaynakları yazılımları) entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Devamı
Mifare Kart Okuyucu

TT FSM PRO Access Kart Okuyucu

Mifare ve Proximity model seçeneklerine sahip TT FSM Pro Access Kart Okuyucu ile kapı grupları oluşturulabilir ve yetkilendirme yapılabilmektedir. TT FSM Pro Access Kart Okuyucu, Online, Offline ve Online-Offline modda çalışabilir. Kontrollü geçişin sağlanması istenen noktalarda konumlandırılabilen TT FSM Pro Aceess Kart Okuyucu, Online modda çalışırken anti-pass back yapma özelliğine sahiptir. rfBio Geçiş Kontrol yazılımımız ile kullanılabileceği gibi çeşitli 3.parti yazılımlarla da (insan kaynakları yazılımları) entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Devamı
Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri Fiyatları

TT FSM Access Kartlı Geçiş Sistemi

Mifare ve Proximity öodel seçeneklerine sahip TT FSM Access Kart Okuyucu ile yalnızca tanımlı geçişine izin verilebilir. Kontrollü geçişin sağlanması istenen noktalarda konumlandırılabilen TT FSM Access, rfBio Raporlama yazılımlarla da (insan kaynakları yazılımları) entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Devamı