CardPASS MF Pro

CardPASS MF Pro Yeni ve Yerli Akıllı ve Yönetilebilir teknoloji üreticisinden yeni nesil personel takip sistem okuyucusu. CardPASS MF Pro çalışma prensibi olarak online veya offline olarak çalışmaktadır. Kart ve Şifre ile geçiş imkanı sunar. Kart ve Şifre ile yaptığınız işlemlerin sonucunu görebilmeniz için geniş TFT ekrana sahiptir. Sadece offline olarak çalıştırmak istediğinizde cihaz ile bilgisayar arasında…

Devamı

CardPASS MF Time

CardPASS MF Time Yeni ve Yerli Akıllı ve Yönetilebilir teknoloji üreticisinden yeni nesil personel takip sistem okuyucusu. CardPASS MF Time çalışma prensibi olarak sadece online yada sadece offline olarak çalışmaktadır. Kart ve Şifre ile geçiş imkanı sunar. Kart ve Şifre ile yaptığınız işlemlerin sonucunu görebilmeniz için geniş TFT ekrana sahiptir. Sadece offline olarak çalıştırmak istediğinizde cihaz ile…

Devamı
Asansör Kart Okuyucu

TT FSM Smart Asansör Kart Okuyucu

TT FSM Smart Asansör Kart Okuyucu gruplandırılarak, TT FSM Read/Write Asansör Kart Okuyucu ile akıllı kart içine yazılan veri sayesinde asansör  gruplarından kontrollü geçiş sağlanabilmektedir. Kişi kartını kaybettiği durumunda, kaybedilen kartın ID numarası TT FSM Read/Write Asansör Kart Okuyucu ile kartın içerisine yazılarak master kart oluşturulabilir. Bu sayede kayıp kartlar da sistemden silinebilmektedir.

Devamı
Akıllı Kart Okuyucu – Akıllı Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri

TT FSM Smart Single Akıllı Kart Okuyucu

TT FSM Smart Single Kart Okuyucu gruplandırılarak, TT FSM Read/Write Kart Okuyucu ile akıllı kart içine yazılan veri sayesinde kapı gruplarından kontrollü geçiş sağlanabilmektedir. Kişi kartını kaybettiği durumunda, kaybedilen kartın ID numarası TT FSM Read/Write Kart Okuyucu ile kartın içerisine yazılarak master kart oluşturulabilir. Bu sayede kayıp kartlar da sistemden silinebilmektedir.

Devamı
Mifare Kart Okuyucu

TT FSM Smart Mifare Kart Okuyucu

İşletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen TT FSM Smart Access Kart Okuyucu ile kapı grupları oluşturabilir ve yetkilendirme verilebilmektedir. Hak tanımlarına göre bir noktadan,farklı saat aralıklarında, bir veya birkaç grubun, bir ya da birden fazla geçişi sağlanabilmektedir. Online, Offline ve Online-Offline modda karta veri yazarak anti-pass back yapabilen TT FSM Smart Access Kart Okuyucu, rfBio Geçiş Kontrol yazılımımız ile kullanılabileceği gibi çeşitli 3.parti yazılımlarla da (insan kaynakları yazılımları) entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Devamı
Kart Okuyucu Fiyatı – Kart Okuyucu Fiyatları

TT FSM Single Kart Okuyucu

Mifare ve Proximity model seçeneklerine sahip TT FSM Single Kart Okuyucu ile master kart oluşturabilir, kart tanımlanabilir ve tanımlı kartlar silinebilmektedir.

Devamı
Mifare Kart Okuyucu

TT FSM RS 232 Mifare Kart Okuyucu

RS-232 haberleşmesine sahip, hafızası olmayan TT FSM RS-232 Kart Okuyucu, kendi başıma çalışabildiği gibi farklı cihazlarla da entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Devamı
Mifare Kart Okuyucu

TT FSM Read Write Mifare Kart Okuyucu

Sahip olduğu teknoloji ve aerodemik yapısı ile TT FSM, mükemmel hızla güvenilir sonuçlar veren akllı kart okuyucudur. Ergonomik yapısı, şık dizaynı ve yüksek kalitesi ile geleceğin teknolojisini arayanların bekletilerini tamamıyle karşılayan TT FSM Kart Okuyucu, online ve offline modda çalışabilmektedir. TT FSM Kart Okuyucuyu rakiplerinden ayıran en önemli özellik; offline modda yetki ve hak tanımlarına göre anti-pass back yapabilmesidir. Ayrıca TT FSM Kart Okuyucunun özgün uygulamalar için yazılım geliştirme kiti verilmektedir.

Devamı
Mifare Kart Okuyucu

TT FSM PRO Access Kart Okuyucu

Mifare ve Proximity model seçeneklerine sahip TT FSM Pro Access Kart Okuyucu ile kapı grupları oluşturulabilir ve yetkilendirme yapılabilmektedir. TT FSM Pro Access Kart Okuyucu, Online, Offline ve Online-Offline modda çalışabilir. Kontrollü geçişin sağlanması istenen noktalarda konumlandırılabilen TT FSM Pro Aceess Kart Okuyucu, Online modda çalışırken anti-pass back yapma özelliğine sahiptir. rfBio Geçiş Kontrol yazılımımız ile kullanılabileceği gibi çeşitli 3.parti yazılımlarla da (insan kaynakları yazılımları) entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Devamı
Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri Fiyatları

TT FSM Access Kartlı Geçiş Sistemi

Mifare ve Proximity öodel seçeneklerine sahip TT FSM Access Kart Okuyucu ile yalnızca tanımlı geçişine izin verilebilir. Kontrollü geçişin sağlanması istenen noktalarda konumlandırılabilen TT FSM Access, rfBio Raporlama yazılımlarla da (insan kaynakları yazılımları) entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Devamı