Manyetik Kilit ve Manyetik Kilitler burada.

BRU 250M Manyetik Kilit

BR U250M manyetik kilit, dolap kapaklarından endüstriyel kapılara geniş bir alanda kullanım olanağı sağlar. Cam kapılar da dahil olmak üzere tüm kapı tiplerinde kullanılabilir.

Devamı
Manyetik Kilit ve Manyetik Kilitler burada.

BR U250 Manyetik Kilit

BR U250 manyetik kilit, dolap kapaklarından endüstriyel kapılara geniş bir alanda kullanım olanağı sağlar. Cam kapılar da dahil olmak üzere tüm kapı tiplerinde kullanılabilir.

Devamı
Manyetik Kilitler

BR U500 Manyetik Kilit

BR U500 manyetik kilit 545 KG’lık tutma kuvveti ile yüksek dayanıklılık gücü gerektiren kapılar için tasarlanmıştır. Cam kapılar da dahil olmak üzere tüm kapı tiplerinde kullanılabilir.

Devamı
Manyetik Kilitler

BRU 500M Manyetik Kilit

BR U500M manyetik kilit 545 KG’lık tutma kuvveti ile yüksek dayanıklılık gücü gerektiren kapılar için tasarlanmıştır. Cam kapılar da dahil olmak üzere tüm kapı tiplerinde kullanılabilir.

Devamı
Elektrikli Kilit

BR 7195-375 Elektrikli Kilit Karşılığı

BR 7195-375 elektrikli kilit karşılığı, günlük geçiş sayısının fazla olmadığı ahşap ve alüminyum kapılar için uygundur. Ekonomik olması nedeniyle yüksek güvenlik gerektirmeyen kapılarda tercih edilir. Ahşap ve alüminyum kapılar, Tüm kartlı geçiş sistemleri ile uyumludur.

Devamı
Elektrikli Kilit Karşılığı

BR 7194 365 Elektrikli Kilit Karşılığı

BR 7194-365 elektrikli kilit karşılığı, günlük geçiş sayısının fazla olmadığı ahşap ve alüminyum kapılar için uygundur. Ekonomik olması nedeniyle yüksek güvenlik gerektirmeyen kapılarda tercih edilir. Ahşap ve alüminyum kapılar, Tüm kartlı geçiş sistemleri ile uyumludur.

Devamı
Elektrikli Kilit Karşılıkları

BR 7194 350 Elektrikli Kilit Karşılığı

BR 7194-350 elektrikli kilit karşılığı, günlük geçiş sayısının fazla olmadığı ahşap ve alüminyum kapılar için uygundur. Ekonomik olması nedeniyle yüksek güvenlik gerektirmeyen kapılarda tercih edilir. Ahşap ve alüminyum kapılar, Tüm kartlı geçiş sistemleri ile uyumludur.

Devamı
Kilit

BR 7190 350 Elektrikli Kilit Karşılığı

BR 7190-350 elektrikli kilit karşılığı, günlük geçiş sayısının fazla olmadığı ahşap ve alüminyum kapılar için uygundur. Ekonomik olması nedeniyle yüksek güvenlik gerektirmeyen kapılarda tercih edilir. Ahşap ve alüminyum kapılar, Tüm kartlı geçiş sistemleri ile uyumludur.

Devamı