Yüz tanıma sistemi

VF 780 Yüz Tanıma Sistemi

VF 780 Yüz Tanıma Cihazı, elektrikli kilit, kapı sensörü ve çıkış butonu gibi 3. parti uygulamalar ile entegre çalışabilen, PDKS ve Geçiş Kontrol Sistemleri için tasarlanmış biyometrik okuyucudur. Özel yüz tanıma algoritması ve aerodinamik teknolojisi ile 400 kişi kapasiteli VF 780 Yüz Tanıma Cihazı, Wi-Fi, Ethernet ve USB (host ve client) haberleşmeleri ile sorunsuz veri transferi sağlamaktadır.Yüksek doğrulama hızı, kolay kullanımı ve özel tasarımı ile VF 780 Yüz Tanıma Cihazı, rakiplerinden bir adım geride bırakmaktadır.

Devamı
Yüz tanıma sistemi

Multi Bio 700 Yüz Tanıma ve Parmak izi Okuma Sistemi

Multi Bio 700, entegre yüz, parmak izi, PIN doğrulama ve opsiyonel RFID modu bulunan, yeni nesil çoklu biyometrik okuyucudur.  20 farklı doğrulama methodu olan Multi Bio 700, 1:N modunda 1500 yüz ve 2000 parmak izini hafızasında saklayabilmektedir.

Devamı
Parmak Okuma Sistemleri Şifreli Kartlı Parmak izi Okuyucu Sistemi

BioPASS Pro Parmak Okuma Cihazı

BioPASS Pro, PDKS Sistemleri, Yemekhane Kontrol ve Geçiş Kontrol Sistemleri için tasarlanmış, özel algoritması ile güvenilir, kesin ve mükemmel doğrulama hızına sahip biyomerik parmak izi okuyucudur. Güçlü performansı, yüksek görüntü kalitesi ve optik parmak izi cihaz sensörü, BioPASS Pro başlıca özellikleri arasındadır.

Devamı
I_face_800

I Face 800 Yüz Tanıma Sistemleri

Son teknoloji yazılım platformu ve algoritması ile I Face 800 Yüz Tanıma ve Parmak İzi Okuyucu, 200 adet yüz, 2000 parmak izi şablonunu saklayarak, hızlı ve güvenilir doğrulama yapabilmektedir. I Face 800 Yüz Tanıma ve Parmak İzi Okuyucu, opsiyonel RFID kart seçeneği sayesinde PDKS ve Geçiş Kontrol alanlarda farklı uygulamaların gerçekleştirilmesine olanak tanır.

Devamı
iface_202

I Face 202 Yüz Tanıma ve Parmak izi Sistemleri

I Face 202 çoklu biyometrik doğrulayıcı, son teknoloji yazılım platformu, algoritması ve yüksek kapasitesi ile PDKS ve Geçiş Kontrol sistemlerine adapte edilmiştir. I Face 202 Yüz Tanıma ve Parmak İzi Okuyucu, 630MHz yüksek hızı, çoklu biyometrik işlemcisi ve yüksek çözünürlüklü kızılötesi kamerası ile karanlık ortamlarda dahi kimlik doğrulamasına olanak tanır.

Devamı
Parmak izi BioPASS-Smart-Parmak-izi-okuyucusu

BioPASS Smart Parmak izi Okuma Cihazı

BioPASS Smart, PDKS, Yemekhane ve Geçiş Kontrol Sistemleri için tasarlanmış, özel algoritması ile güvenilir, kesin ve mükemmel doğrulama hızına sahip parmak izi okuyucusudur. Güçlü performansı, yüksek görüntü kalitesi ve optik parmak izi okuma sensörü, BioPASS Smart Parmak izi Okuyucunun başlıca özellikleri arasındadır.

Devamı
Parmak izi Okuyucu PDKS Personel Takip Sistemi Şifreli Parmak Okuma Sistemleri

BioPASS Time Parmak izi Okuyucu

BioPASS Time, PDKS ve Geçiş Kontrol Sistemleri için tasarlanmış, özel algoritması ile güvenilir, kesin ve mükemmel doğrulama hızına sahip parmak izi okuyucudur. Güçlü performansı, yüksek görüntü kalitesi ve optik parmak izi okuma sensörü, BioPASS Time Parmak izi Okuyucusunun başlıca özellikleri arasındadır.

Devamı