Asansör Kart Okuyucu

TT FSM Smart Asansör Kart Okuyucu

TT FSM Smart Asansör Kart Okuyucu gruplandırılarak, TT FSM Read/Write Asansör Kart Okuyucu ile akıllı kart içine yazılan veri sayesinde asansör  gruplarından kontrollü geçiş sağlanabilmektedir. Kişi kartını kaybettiği durumunda, kaybedilen kartın ID numarası TT FSM Read/Write Asansör Kart Okuyucu ile kartın içerisine yazılarak master kart oluşturulabilir. Bu sayede kayıp kartlar da sistemden silinebilmektedir.

Devamı
Kartlı geçiş kontrol paneli 12 li okuyucu panelleri.

12’li OctoPASS Geçiş Kontrol Paneli

Geçiş Kontrol Sistemlerinin donanım ayağını oluşturan OctoPASS Geçiş Kontrol Panelleri Mifare ve Proximity model seçeneklerine sahiptir. 12 Okuyuculu Akıllı Kartlı Yönetilebilir Sistem Üreticisi BARKODES Güvencesi ile

Devamı
Kartlı geçiş kontrol paneli 8 li okuyucu panelleri.

8’li OctoPASS Geçiş Kontrol Paneli

Geçiş Kontrol Sistemlerinin donanım ayağını oluşturan OctoPASS Geçiş Kontrol Panelleri Mifare ve Proximity model seçeneklerine sahiptir. 8 Okuyuculu Akıllı Kartlı Yönetilebilir Sistem Üreticisi BARKODES Güvencesi ile

Devamı
Kartlı geçiş kontrol paneli 4 lü okuyucu panelleri.

4’lü OctoPASS Geçiş Kontrol Paneli

Geçiş Kontrol Sistemlerinin donanım ayağını oluşturan OctoPASS Geçiş Kontrol Panelleri Mifare ve Proximity model seçeneklerine sahiptir. 4 Okuyuculu Akıllı Kartlı Yönetilebilir Sistem Üreticisi BARKODES Güvencesi ile

Devamı
ULUSAL KİMLİK KARTI OKUYUCU VE PASAPORT OKUYUCUSU

Ulusal Kimlik Kartı ve Pasaport Okuyucu

Ulusal Kimlik Kartı ve Pasaport Okuyucu, çipli kimlik kartları ile çipli pasaportları okuyarak ve doğrulayarak, Kartlı Geçiş Sistemleri ve Ödeme Sistemleri alanında yeni bir çığır açmıştır.

Devamı
Hidrolik Mantar Bariyer Sistemleri

Hidrolik Mantar Bariyer Sistemleri

BR Hidrolik Mantar Bariyer sağlam yapısı (hareketli kısım 304 paslanmaz çelik, alt kısım galvaniz, flanşör ve kapak alüminyum) ile yüksek güvenlik ihtiyacı duyulan ve bunun yanı sıra şehrin trafik akışının yoğun olduğu yerlerde yaya trafiğini aksatmadan yalnızca araç trafiğini engelleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Devamı
Hidrolik Yol Bloğu

Hidrolik Yol Bloğu Sistemleri

araçlı intihar saldırısı olan veya en üst düzeyde korunmayı hedeflemiş giriş çıkış noktaları için özel olarak tasarlanmış yüksek güvenlikli yol bloğu.

Devamı
Kartlı kilit sistemleri

BR 3041 Kartlı Otel Kapı Kilit Sistemleri

Fidelio Otel Yönetim Sistemi ile tam uyumlu BR 3041 Kartlı Kilit Sistemleri; zarif tasarımı, sabotaja karşı korumalı, güvenilir, sağlam çelik gövdesi, arıza testinden başarıyla geçmiştir.

Devamı
KARTLI OTEL KAPI KİLİTLERİ

BR E4031 Kartlı Otel Kapı Kilit Sistemleri

Fidelio Otel Yönetim Sistemi ile tam uyumlu BR E4031 Kartlı Kilit Sistemleri; zarif tasarımı, sabotaja karşı korumalı, güvenilir, sağlam çelik gövdesi, arıza testinden başarıyla geçmiştir.

Devamı
ENERGY SAVER ANAHTAR

BR 70MF Energy Saver Anahtarlık

BR 70MF otel ve tatil köylerinde kullanılan ve enerji tasarrufu sağlayan bir cihazdır. Kullanıcı odasını terk ederken açık bıraktığı elektrikle çalışan cihazları ve lambaları otomatik olarak devre dışı bırakarak enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Böylece kullanıcı odada yok iken gereksiz yanan lamba ve elektrikli cihazları BR 70MF otomatik olarak kapatacaktır. Bu yöntemle tesiste ortalama %20-25 enerji tasarrufu sağlanır.

Devamı