BioPASS Pro Parmak izi Okuyucu

BioPASS Pro Parmak Okuyucu online çalışabilen hat gittiğinde de üzerinde yüklü parmak bilgileri ile yetkilendirme yapabilen Türkiye’nin ilk ve tek Akıllı ve Yönetilebilir Parmak izi okuyucu sistemi özelliğine sahiptir.

Devamı

BioPASS Smart Parmak izi Okuyucu

BioPASS Smart Parmak izi Okuma Sistemi Kişisel Veri Koruma Kanununa uygun Türkiye’ de ilk ve tek yerli üretim kart üzerinden Parmak izi Okuma ve Doğrulama Sistemi özelliğine sahiptir. Kart üzerinden Parmak izi okuma tekniği ile sınırsız kapasiteli bir cihaza sahip olduğunuzu ve Türkiye’nin neresinde şubeleriniz olursa olsun parmak izi bilginizi kimseye vermeden kartınızı şubede ki cihaza göstererek okuma yapabiliyorsunuz. Bu da sizin en değerli kişisel verinizin daima sizinle güvende olmasını sağlıyor.

Devamı

BioPASS Time Parmak izi Okuyucu

BioPASS Time Parmak izi Okuyucu Türkiye’ de ilk ve tek yerli üretim Parmak izi Okuyucu olma özelliğine sahiptir. Uzak doğu parmak izi okuyucularına nazaran kaliteli malzeme ve yerli olması sebebi ile yönetilebiliyor olması BioPASS Parmak izi okuyucuyu rakiplerinden üstün hale getirmektedir.

Devamı