Parmak Okuyucu Sistemleri Şifreli Kartlı Parmak izi Okuyucu Sistemi

BioPASS Pro Parmak izi Okuyucu

BioPASS Pro Parmak Okuyucu Türkiye’ de ilk ve tek yerli üretim Parmak Okuma Sistemi özelliğine sahiptir. Dokunmatik tuş takımı ile aşınma yapmaz ve uzun kullanım ömrüne sahiptir. Geniş TFT ekranı ile her türlü bilgi mesajını görebilirsiniz. Hassas ve Kaliteli Parmak izi sensörü ile hızlı ve doğru parmak doğrulaması, veri güvenliği için ayrılan yedek hafıza, uygulanacağı ortamda ki ısı değişimlerinin kayıt altında tutulması, sınırsız yedek parça garantisi. Online çalışırken Offline düştüğü anda da Parmak izi okuma özelliğine sahiptir. Şık ve Ergonomik yapısı ile her türlü ortama uygulanabilir. Parmak okuyucu ile kapı kilidi, turnike geçiş sistemleri, asansör çağırma ve asansör kat yetkilendirme, forklif çalıştırma vb. güvenli geçiş ve alanları oluşturarak giriş – çıkışları kontrol altında tutabilirsiniz. Parmak izi ile yapılan bilgileri ister geçiş kontrol programı ile isterseniz PDKS Sistem Programı ile değerlendirerek raporlayabilir ve personelin puantaj hesaplaması için kullanabilirsiniz. Bu ve daha fazlası BioPASS Pro Parmak Okuyucu özelliklerinde bulunmaktadır.
Akıllı ve Yönetilebilir Teknoloji Üreticisi. Özel Projeleriniz için Hemen Arayın. 0 216 442 20 62

Devamı
BioPASS Smart Parmak izi Okuyucu Kart üzerinden Parmak izi Okuma ve Doğrulama Sistemi

BioPASS Smart Parmak izi Okuyucu

BioPASS Smart Parmak izi Sistemi Türkiye’ de ilk ve tek yerli üretim kart üzerinden Parmak izi Okuma ve Doğrulama Sistemi. Dokunmatik tuş takımı ile aşınma yapmaz ve uzun kullanım ömrüne sahiptir. Geniş TFT ekranı ile her türlü bilgi mesajını görebilirsiniz. Hassas ve Kaliteli Parmak izi sensörü ile hızlı ve doğru parmak doğrulaması, veri güvenliği için ayrılan yedek hafıza, uygulanacağı ortamda ki ısı değişimlerinin kayıt altında tutulması, sınırsız yedek parça garantisi. Online ya da Parmak okuma özelliğine sahiptir. Şık ve Ergonomik yapısı ile her türlü ortama uygulanabilir. Parmak okuma sistemi ile kapı kilidi, turnike geçiş sistemleri, asansör çağırma ve asansör kat yetkilendirme, forklif çalıştırma vb. güvenli geçiş ve alanları oluşturarak giriş – çıkışları kontrol altında tutabilirsiniz. Parmak izi okutarak oluşan giriş çıkış bilgilerini ister geçiş kontrol programı ile isterseniz PDKS Sistem Programı ile değerlendirerek raporlayabilir ve personelin puantaj hesaplaması için kullanabilirsiniz. Bu ve daha fazlası BioPASS Smart Parmak izi Sistemleri cihaz özelliklerinde bulunmaktadır.
Akıllı ve Yönetilebilir Teknoloji Üreticisi. Özel Projeleriniz için Hemen Arayın. 0 216 442 20 62

Devamı
Parmak izi Okuyucu PDKS Personel Takip Sistemi Şifreli Parmak Okuma Sistemleri

BioPASS Time Parmak izi Okuyucu

Parmak izi Okuyucu Türkiye’ de ilk ve tek yerli üretim Parmak izi Okuyucu Sistemi. Dokunmatik tuş takımı ile aşınma yapmaz ve uzun kullanım ömrüne sahiptir. Parmak izi Okuyucu Geniş TFT ekranı ile her türlü bilgi mesajını görebilirsiniz. Hassas ve Kaliteli Parmak izi okuma sensörü ile hızlı ve doğru parmak izi doğrulaması, veri güvenliği için ayrılan yedek hafıza, uygulanacağı ortamda ki ısı değişimlerinin kayıt altında tutulması, sınırsız yedek parça garantisi. Sadece Offline ya da Sadece Online çalışarak parmak izi okuma sonrası verinin anlık PC ye aktarılması. Şık ve Ergonomik yapısı ile her türlü ortama uygulanabilir. Parmak izi okuma ile parmak izi kapı kilidi, turnike geçiş kontrol sistemleri, asansör çağırma ve asansör kat yetkilendirme, forklif çalıştırma vb. güvenli geçiş ve alanları oluşturarak giriş – çıkışları kontrol altında tutabilirsiniz. Parmak izi ile yapılan bilgileri ister geçiş kontrol programı ile isterseniz PDKS Programı ile değerlendirerek raporlayabilir ve personelin puantaj hesaplaması için kullanabilirsiniz. Bu ve daha fazlası BioPASS Time Parmak izi Okuyucu özelliklerinde bulunmaktadır.
Akıllı ve Yönetilebilir Teknoloji Üreticisi. Özel Projeleriniz için Hemen Arayın. 0 216 442 20 62

Devamı