Ateş ölçer maske yüz tanıma kayıt ve kontrol sistemi

Ateş ölçer maske yüz tanıma kayıt ve kontrol sistemi ile covid 19 yönetmeliği gereği çalışanların işletmeye girişlerinde ateş ölçümlerinin yapılması ve kayıt altına alınması koşulu sağlanmaktadır. İstediğiniz zaman istediğiniz personele ait ateş bilgisine geçmişe dönük raporlama yaparak ulaşabilirsiniz.

Devamı
Yüz tanıma sistemi

VF 780 Yüz Tanıma Sistemi

Yüz Tanıma, Yüz Tanıma Sistemi, Yüz Tarama, Yüz Okuma, Yüz Tanıma Sistemleri Fiyatları burada. VF 780 Yüz Tanıma Cihazı, elektrikli kilit, kapı sensörü ve çıkış butonu gibi 3. parti uygulamalar ile entegre çalışabilen, PDKS ve Geçiş Kontrol Sistemleri için tasarlanmış biyometrik okuyucudur. Özel yüz tanıma algoritması ve aerodinamik teknolojisi ile 400 kişi kapasiteli VF 780 Yüz Tanıma Cihazı, Wi-Fi, Ethernet ve USB (host ve client) haberleşmeleri ile sorunsuz veri transferi sağlamaktadır.Yüksek doğrulama hızı, kolay kullanımı ve özel tasarımı ile VF 780 Yüz Tanıma Cihazı, rakiplerinden bir adım geride bırakmaktadır.

Devamı
Yüz tanıma sistemi

Multi Bio 700 Yüz Tanıma ve Parmak izi Okuma Sistemi

Multi Bio 700, entegre yüz, parmak izi, PIN doğrulama ve opsiyonel RFID modu bulunan, yeni nesil çoklu biyometrik okuyucudur.  20 farklı doğrulama methodu olan Multi Bio 700, 1:N modunda 1500 yüz ve 2000 parmak izini hafızasında saklayabilmektedir. Biyometrik, Biyometrik Sistemler, Biyometrik Sistem Fiyatı, Biyometrik Sistem Fiyatları, Biyometrik Okuyucular, Parmak İzi Kilidi burada.

Devamı

BioPASS Pro Parmak izi Okuyucu

BioPASS Pro Parmak Okuyucu online çalışabilen hat gittiğinde de üzerinde yüklü parmak bilgileri ile yetkilendirme yapabilen Türkiye’nin ilk ve tek Akıllı ve Yönetilebilir Parmak izi okuyucu sistemi özelliğine sahiptir.

Devamı
Yüz Tanıma Sistemleri

I Face 800 Yüz Tanıma Sistemleri

Yüz Tanıma Sistemleri, Son teknoloji yazılım platformu ve algoritması ile I Face 800 Yüz Tanıma Sistemleri ve Parmak İzi Okuyucu, 1.200 adet yüz, 2000 parmak izi şablonunu saklayarak, hızlı ve güvenilir doğrulama yapabilmektedir. I Face 800 Yüz Tanıma ve Parmak İzi Okuyucu, opsiyonel RFID kart seçeneği sayesinde PDKS ve Geçiş Kontrol alanlarda farklı uygulamaların gerçekleştirilmesine olanak tanır.

Devamı
Yüz Okuma Parmak izi Sistemleri

I Face 202 Yüz Okuma Parmak izi Sistemleri

I Face 202 Yüz okuma sistemleri çoklu biyometrik doğrulayıcı, son teknoloji yazılım platformu, algoritması ve yüksek kapasitesi ile PDKS ve Geçiş Kontrol sistemlerine adapte edilmiştir. I Face 202 Yüz Okuma Parmak İzi Sistemleri ile ister Yüz okutma isterseniz Parmak izi Okuyucu ile geçiş yapabilirsiniz, 630MHz yüksek hızı, çoklu biyometrik işlemcisi ve yüksek çözünürlüklü kızılötesi kamerası ile karanlık ortamlarda dahi kimlik doğrulamasına olanak tanır. Parmak izi Sistemi, Parmak izi Sistemleri, Parmak izi Cihazı burada.

Devamı

BioPASS Smart Parmak izi Okuyucu

BioPASS Smart Parmak izi Okuma Sistemi Kişisel Veri Koruma Kanununa uygun Türkiye’ de ilk ve tek yerli üretim kart üzerinden Parmak izi Okuma ve Doğrulama Sistemi özelliğine sahiptir. Kart üzerinden Parmak izi okuma tekniği ile sınırsız kapasiteli bir cihaza sahip olduğunuzu ve Türkiye’nin neresinde şubeleriniz olursa olsun parmak izi bilginizi kimseye vermeden kartınızı şubede ki cihaza göstererek okuma yapabiliyorsunuz. Bu da sizin en değerli kişisel verinizin daima sizinle güvende olmasını sağlıyor.

Devamı

BioPASS Time Parmak izi Okuyucu

BioPASS Time Parmak izi Okuyucu Türkiye’ de ilk ve tek yerli üretim Parmak izi Okuyucu olma özelliğine sahiptir. Uzak doğu parmak izi okuyucularına nazaran kaliteli malzeme ve yerli olması sebebi ile yönetilebiliyor olması BioPASS Parmak izi okuyucuyu rakiplerinden üstün hale getirmektedir.

Devamı