Yüz tanıma sistemi

VF 780 Yüz Tanıma Sistemi

Yüz Tanıma, Yüz Tanıma Sistemi, Yüz Tarama, Yüz Okuma, Yüz Tanıma Sistemleri Fiyatları burada. VF 780 Yüz Tanıma Cihazı, elektrikli kilit, kapı sensörü ve çıkış butonu gibi 3. parti uygulamalar ile entegre çalışabilen, PDKS ve Geçiş Kontrol Sistemleri için tasarlanmış biyometrik okuyucudur. Özel yüz tanıma algoritması ve aerodinamik teknolojisi ile 400 kişi kapasiteli VF 780 Yüz Tanıma Cihazı, Wi-Fi, Ethernet ve USB (host ve client) haberleşmeleri ile sorunsuz veri transferi sağlamaktadır.Yüksek doğrulama hızı, kolay kullanımı ve özel tasarımı ile VF 780 Yüz Tanıma Cihazı, rakiplerinden bir adım geride bırakmaktadır.

Devamı
Yüz tanıma sistemi

Multi Bio 700 Yüz Tanıma ve Parmak izi Okuma Sistemi

Multi Bio 700, entegre yüz, parmak izi, PIN doğrulama ve opsiyonel RFID modu bulunan, yeni nesil çoklu biyometrik okuyucudur.  20 farklı doğrulama methodu olan Multi Bio 700, 1:N modunda 1500 yüz ve 2000 parmak izini hafızasında saklayabilmektedir. Biyometrik, Biyometrik Sistemler, Biyometrik Sistem Fiyatı, Biyometrik Sistem Fiyatları, Biyometrik Okuyucular, Parmak İzi Kilidi burada.

Devamı
Parmak Okuyucu Sistemleri Şifreli Kartlı Parmak izi Okuyucu Sistemi

BioPASS Pro Parmak izi Okuyucu

BioPASS Pro Parmak Okuyucu Türkiye’ de ilk ve tek yerli üretim Parmak Okuma Sistemi özelliğine sahiptir. Dokunmatik tuş takımı ile aşınma yapmaz ve uzun kullanım ömrüne sahiptir. Geniş TFT ekranı ile her türlü bilgi mesajını görebilirsiniz. Hassas ve Kaliteli Parmak izi sensörü ile hızlı ve doğru parmak doğrulaması, veri güvenliği için ayrılan yedek hafıza, uygulanacağı ortamda ki ısı değişimlerinin kayıt altında tutulması, sınırsız yedek parça garantisi. Online çalışırken Offline düştüğü anda da Parmak izi okuma özelliğine sahiptir. Şık ve Ergonomik yapısı ile her türlü ortama uygulanabilir. Parmak okuyucu ile kapı kilidi, turnike geçiş sistemleri, asansör çağırma ve asansör kat yetkilendirme, forklif çalıştırma vb. güvenli geçiş ve alanları oluşturarak giriş – çıkışları kontrol altında tutabilirsiniz. Parmak izi ile yapılan bilgileri ister geçiş kontrol programı ile isterseniz PDKS Sistem Programı ile değerlendirerek raporlayabilir ve personelin puantaj hesaplaması için kullanabilirsiniz. Bu ve daha fazlası BioPASS Pro Parmak Okuyucu özelliklerinde bulunmaktadır.
Akıllı ve Yönetilebilir Teknoloji Üreticisi. Özel Projeleriniz için Hemen Arayın. 0 216 442 20 62

Devamı
Yüz Tanıma Sistemleri

I Face 800 Yüz Tanıma Sistemleri

Yüz Tanıma Sistemleri, Son teknoloji yazılım platformu ve algoritması ile I Face 800 Yüz Tanıma Sistemleri ve Parmak İzi Okuyucu, 1.200 adet yüz, 2000 parmak izi şablonunu saklayarak, hızlı ve güvenilir doğrulama yapabilmektedir. I Face 800 Yüz Tanıma ve Parmak İzi Okuyucu, opsiyonel RFID kart seçeneği sayesinde PDKS ve Geçiş Kontrol alanlarda farklı uygulamaların gerçekleştirilmesine olanak tanır.

Devamı
Yüz Okuma Parmak izi Sistemleri

I Face 202 Yüz Okuma Parmak izi Sistemleri

I Face 202 Yüz okuma sistemleri çoklu biyometrik doğrulayıcı, son teknoloji yazılım platformu, algoritması ve yüksek kapasitesi ile PDKS ve Geçiş Kontrol sistemlerine adapte edilmiştir. I Face 202 Yüz Okuma Parmak İzi Sistemleri ile ister Yüz okutma isterseniz Parmak izi Okuyucu ile geçiş yapabilirsiniz, 630MHz yüksek hızı, çoklu biyometrik işlemcisi ve yüksek çözünürlüklü kızılötesi kamerası ile karanlık ortamlarda dahi kimlik doğrulamasına olanak tanır. Parmak izi Sistemi, Parmak izi Sistemleri, Parmak izi Cihazı burada.

Devamı
BioPASS Smart Parmak izi Okuyucu Kart üzerinden Parmak izi Okuma ve Doğrulama Sistemi

BioPASS Smart Parmak izi Okuyucu

BioPASS Smart Parmak izi Sistemi Türkiye’ de ilk ve tek yerli üretim kart üzerinden Parmak izi Okuma ve Doğrulama Sistemi. Dokunmatik tuş takımı ile aşınma yapmaz ve uzun kullanım ömrüne sahiptir. Geniş TFT ekranı ile her türlü bilgi mesajını görebilirsiniz. Hassas ve Kaliteli Parmak izi sensörü ile hızlı ve doğru parmak doğrulaması, veri güvenliği için ayrılan yedek hafıza, uygulanacağı ortamda ki ısı değişimlerinin kayıt altında tutulması, sınırsız yedek parça garantisi. Online ya da Parmak okuma özelliğine sahiptir. Şık ve Ergonomik yapısı ile her türlü ortama uygulanabilir. Parmak okuma sistemi ile kapı kilidi, turnike geçiş sistemleri, asansör çağırma ve asansör kat yetkilendirme, forklif çalıştırma vb. güvenli geçiş ve alanları oluşturarak giriş – çıkışları kontrol altında tutabilirsiniz. Parmak izi okutarak oluşan giriş çıkış bilgilerini ister geçiş kontrol programı ile isterseniz PDKS Sistem Programı ile değerlendirerek raporlayabilir ve personelin puantaj hesaplaması için kullanabilirsiniz. Bu ve daha fazlası BioPASS Smart Parmak izi Sistemleri cihaz özelliklerinde bulunmaktadır.
Akıllı ve Yönetilebilir Teknoloji Üreticisi. Özel Projeleriniz için Hemen Arayın. 0 216 442 20 62

Devamı
Parmak izi Okuyucu PDKS Personel Takip Sistemi Şifreli Parmak Okuma Sistemleri

BioPASS Time Parmak izi Okuyucu

Parmak izi Okuyucu Türkiye’ de ilk ve tek yerli üretim Parmak izi Okuyucu Sistemi. Dokunmatik tuş takımı ile aşınma yapmaz ve uzun kullanım ömrüne sahiptir. Parmak izi Okuyucu Geniş TFT ekranı ile her türlü bilgi mesajını görebilirsiniz. Hassas ve Kaliteli Parmak izi okuma sensörü ile hızlı ve doğru parmak izi doğrulaması, veri güvenliği için ayrılan yedek hafıza, uygulanacağı ortamda ki ısı değişimlerinin kayıt altında tutulması, sınırsız yedek parça garantisi. Sadece Offline ya da Sadece Online çalışarak parmak izi okuma sonrası verinin anlık PC ye aktarılması. Şık ve Ergonomik yapısı ile her türlü ortama uygulanabilir. Parmak izi okuma ile parmak izi kapı kilidi, turnike geçiş kontrol sistemleri, asansör çağırma ve asansör kat yetkilendirme, forklif çalıştırma vb. güvenli geçiş ve alanları oluşturarak giriş – çıkışları kontrol altında tutabilirsiniz. Parmak izi ile yapılan bilgileri ister geçiş kontrol programı ile isterseniz PDKS Programı ile değerlendirerek raporlayabilir ve personelin puantaj hesaplaması için kullanabilirsiniz. Bu ve daha fazlası BioPASS Time Parmak izi Okuyucu özelliklerinde bulunmaktadır.
Akıllı ve Yönetilebilir Teknoloji Üreticisi. Özel Projeleriniz için Hemen Arayın. 0 216 442 20 62

Devamı